ISP Özel Güvenlik

ISP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ, İstanbul. ISP özel güvenlik şirketleri 5188 sayılı özel güvenlik mevzuatının firmaya tanıdığı hak ve yetkiler gereğince İstanbul ve Türkiye’nin her il ve ilçesinde özel güvenlik hizmetleri vermeye yetkili özel güvenlik firmasıdır.

İstanbul’un Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Etiler, Bakırköy, Topkapı, Zeytinburnu, Başakşehir, Tuzla, Kadıköy, Ümraniye gibi tüm ilçe ve semtlerinde güvenlik projeleri bulunan ISP Güvenlik AŞ, kaliteli ve profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir.

ISP Özel Güvenlik AŞ. hakkındaki ayrıntılı bilgilere ise aşağıdaki sayfalardan erişmek mümkündür.

Ayrıca iş arayan özel güvenlik görevlileri için özel güvenlik iş ilanları sayfasından insan kaynakları departmanına ulaşabilir, iş başvurusu yapmak için online iş başvurusu ve CV gönderme olanaklarını kullanabilirsiniz.

Şayet Güvenlik terimleri ile ilgileniyorsanız Terminoloji sayfası da özel güvenlik sektörü açısından referans bilgiler içermektedir.

Hizmetler:

ozel guvenlik ISP Özel Güvenlik Şirketleri

1 thought on “ISP Özel Güvenlik

  1. merhabar,sizin frimanızın logosu nizim yaptığımızın iş açısından muhteşem bir tasarıma sahip.bu nedenle ürünlerimizin fotorafını gondere bilmek için bir mail adresi rica edecez.
    şimdiden ilginiz için teşekur edip iyi çalışmalar ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir