Miray Boya

Miray Boya İnşaat Taahhüt ltd. şti.

Firmamız 2011 yılında Şen Grup(Ruşen Kurtoğlu) olarak sektöre giriş kararı verirken yaptığımız piyasa araştırmasında CASATİ boyanın vizyon ve misyonunun kurulacak olan Şen Grup’a yakın ve gerçekçi olduğuna inanarak CASATİ boyanın Doğu Karadeniz Bölge toptancı bayisi olarak sektöre adımını atmıştır.

Geçmiş ve tecrübelerimizden dolayı,firmamız büyümesi gerektiğine inanarak sektörde faal çalışan iş ortakları almak,büyüme yolları açmak adına gerekli adımlar atılarak Ocak 2013 tarihinde Şen Grup İnşaat Taahhüt Tic.Ltd.Şti. kurularak ileri dönük yatırımlar yapmaya başlanmıştır. Kasım 2013 tarihi olarak Şirketimiz yeni bir sayfa açmaya ve DYO BOYA fabrikaları çatısı altında toptancı bayiliğini devam etme kararı almıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren gerek vizyon sahibi olması,gerek kurucularının sektörün tecrübeli isimlerinden olması Şen Grup İnşaat’ın piyasadaki bilinirliği çok kısa sürede artmış ve hakkettiği konuma gelmiştir. Hızlı ve güler yüzlü hizmetleri ile büyümeye devam eden Şen Grup İnşaat kurulduğu ilk günden beri bulunduğu konum ve piyasadaki yerini bilerek kendi markasını yaratma yolu izlemiştir.

Şen Grup İnşaat olan firmamız artık MİRAY BOYA İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak siz değerli iş arkadaşlarımız ve müşterilerimize hizmet verecektir.Faaliyet alanındaki yenilik ve gelişmeleri bayilerine en hızlı şekilde ulaştırarak,nıhayi tüketici beklentilerine yönelik,ürünleri temin etmek MİRAY BOYANIN öncelikli hedefleri arasındadır.

  Feed has no items.
 • AKRİLİK LEVHA YAPIŞTIRICI

  Genleştirilmiş polistren ve taşyünü gibi ısı yalıtım levhalarının, OSB ve benzeri prefabrike yüzeylere yapıştırılması amacıyla geliştirilmiş, kullanıma hazır dispersiyon tipi yapıştırıcıdır. Kullanıldığı yerler: Kullanıma hazırdır.Esnek yadıpadır.OSB ve benzeri prefabrike yüzeylere yüksek tutunma mukavemeti vardır. Yüzeyin hazırlanması: Yüzey temiz, kuru, sağlam ve yapışma engelleyici maddelerdencarındırılmış olmalıdır. Metal yüzeylerde uygulama öncesi, antipas astar olarak kullanılmalıdır. İnceltme: Kullanıma hazırdır. İnceltilmez The post AKRİLİK LEVHA YAPIŞTIRICI appeared first on Miray Boya.

 • ALKALİYE DAYANIKLI SIVA FİLESİ

  Alkaliye dayanıklı sıva filesi Uygulama alanı: File sıvası için güçlendirici file. Kullanım şekli ve uygulama: Cam elyafı file , sıva filesini hava kabarcıksız ve katlanmamış şekilde yeni uygulanmış file sıvası içine gömerek düzeltilmelidir. Sıva filesi sıva tabakasının üst 1/3´lük bölümünde yer almalıdır ve file sıvası tarafından tamamen kapatılmalıdır. Birleşim yerleri 10 cm bindirmeli olarak uygulanmalıdır. Uygulamada fileye hasar vermemeye dikkat ediniz. File köşe ve pencere, kapı açıklıkları dönerek (en az 20x40 cm) uygulanmalıdır.Eğer file kesilmek zorunda kalındı ise, kesilen yerin üzerine tekrar file parçası yerleştirilmelidir(mesela iskelede). Subasman bitişi kısmında subasman profilinin alt kısmında file keskin bir bıçakla kesilip bitirilmelidir. Depolama: Kuru depolanmalıdır. Özellikler: Optimal kuvvet dirençli , yüksek çekme gerilmesi dayanımı , kaymayan özellikte , alkaliye dayanıklı. Teknik özellikler: Örgü aralığı: 4x4 Ağırlık: 160 gr/m² Tüketim: 10 cm bindirmeli 1,1 m² / m² Ambalaj: 5m*10m , 50m²-Rulo Renk: Beyaz ,logo baskılı The post ALKALİYE DAYANIKLI SIVA FİLESİ appeared first on Miray Boya.

 • DEKORATİF SIVA

  Klimatherm - Dekoratif Sıva (Mineral Dokulu) Cephe kaplama serisi, özellikle Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi üzerine son kat olarak uygulanmak üzere geliştirilmiş, esnek ve su itici toz polimerler ve çeşitli kimyasallar ile aderansı ve zor koşullara dayanıklılığı artırılmış, elyaf katkılı, beyaz çimento bazlı, bir toz son kat mineral cephe kaplama serisidir. Kullanıldığı yüzeyler: Çimento bazlı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, düzgün yapılmış kaba sıva,beton panel levhalar, Klimatherm Sistemi’nde son kat kaplama olarak güvenle kullanılır. Yüzeyin hazırlanması: Uygulama yapılacak yüzeyler temiz, kuru, sağlam ve kendini taşıyabilir durumda olmalıdır. Gözenekli ve emici yüzeyler ıslatılmalı ve yüzeyin nemli olması sağlanmalıdır. The post DEKORATİF SIVA appeared first on Miray Boya.

 • DÜBEL

  Ambalajlarımız koli şeklindedir. Bir koli içerisinde 500 adet mevcuttur. NOT : Fiyatlar ambalaj üzerinden verilip , KDV dahil edilmemiştir. The post DÜBEL appeared first on Miray Boya.

 • FİLELİ KÖŞE PROFİL

  FİYATLARIMIZ 1 BOY FİYATIDIR. The post FİLELİ KÖŞE PROFİL appeared first on Miray Boya.

 • ISI YALITIM LEVHASI SIVAMA HARCI

  Klimatherm Isı Yalıtım Levhası Sıvama Harcı (Elyaf Katkılı) Isı yalıtım sistemleri için geliştirilmiş çimento esaslı  polimer  ve elyaf takviyeli levha sıva harcıdır. Kullanıldığı yüzeyler: İç ve dış cephelerde ısı yalıtım amaçlı olarak uygulaması yapılmış olan   XPS, EPS ve Taşyünü  levhalarının üzerine yüzey sıvası olarak kullanılır. Yüzeyin hazırlanması: Isı yalıtım levhaları ,sağlam alttaki yüzeye kuvvetle yapışmış, temiz ve kuru olmalıdır.Levhalar arasındaki boşluklar bulunuyorsa bunlar aynı levha kullanılarak doldurulmalı, yüzey düzgün hale getirilmelidir.Uygulama için ortam sıcaklığının + 5°C ile  +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir.Çok sıcak havalarda ve / veya  çok nemli havalarda ayrıca güneş altında  olan yüzeylerde ve don tehlikesi olan yüzeylerde uygulama yapılmaması önerilir   The post ISI YALITIM LEVHASI SIVAMA HARCI appeared first on Miray Boya.

 • ISI YALITIM YAPIŞTIRMA HARCI

  KLİMATHERM - Isı Yalıtım Levha Yapıştırma Harcı Genleştirilmiş polistren ve taşyünü gibi ısı yalıtım levhalarının yüzeye yapıştırılması için formule edilmiş yüksek düzeyde polimer katkıları ve çeşitli kimyasallar ile güçlendirilmiş çimento esaslı yapıştırma harcıdır. Kullanıldığı yüzeyler: İç ve dış cephelerde , brüt beton, tuğla, çimento bazlı sıva, gazbeton gibi yüzeylerde XPS, EPS ve Taşyünü levhalarının yapıştırılmasında kullanılır. Yüzeyin hazırlanması: Yüzey düzgün,sağlam ve temiz olmalı, her türlü kirlilikten arındırılmalıdır.Yüzeydeki bozukluklar, uygun bir tamir harcı ile önceden kapatılmalıdır.Uygulama için ortam sıcaklığının + 5°C ile  +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir.Çok gözenekli yüzeylerde yüzey  nemli kalacak şekilde ıslatılmalıdır.Duvar ile başlangıç profili arasındaki girinti ve çıkıntıları gidermek amacı ile farklı kalınlıkdaki plastik ayar takozları kullanılmalıdır   The post ISI YALITIM YAPIŞTIRMA HARCI appeared first on Miray Boya.

 • PROFİL

  NOT : Fiyatlarımız paket fiyatıdır, KDV dahil edilmemiştir. The post PROFİL appeared first on Miray Boya.

 • SİLİKON SON KAT DEKORATİF KAPLAMA

  Klimatherm Silikon Son Kat Dekoratif Kaplama Dış cephelerde, özellikle Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi üzerine son kat kaplama olarak uygulanmak üzere geliştirilmiş, silikon esaslı, kullanıma hazır renkli veya beyaz sıvadır. Kullanıldığı yüzeyler: Çimento bazlı sıvalar , brüt beton, macunlanmış yüzeyler, düzgün yapılmış kaba sıva, beton panel levhalar, Klimatherm Isı Yalıtım Sistemi’nde son kat kaplama olarak güvenle kullanılır. Üstünlükleri: Dekoratiftir. İçerdiği küçük granüller sayesinde dekoratif bir görünümü vardır. Dayanıklıdır. Yüksek kaliteli katkı maddeleri içerdiğinden; iklim koşullarına ve termik şoklara dayanıklıdır. Bünyesindeki polimer katkı oranının yüksekliği sebebi ile yüzeylere tam bir yapışma ve uyum sağlar.Yüksek düzeyde elastik yapılı, su itici ve termik şoklara dayanıklı bir malzemedir. Ekonomiktir. Dekoratif görünümü sayesinde; gözenek, kılcal çatlak, dalgalanma gibi sıva hatalarınıgörter, çelik mala ile kolay ve süratle uygulanır. İşçilik ve zaman tasarrufu sağlar.Sıhhidir. İçerdiği elyaf lifleri ve mineral yapısı sayesinde; yüksek buhar geçirgenliğine sahip olup; binaların nefes almasına engel değildir. Küf, bakteri ve mikrop barındırmaz. Yüzeyin hazırlanması: Uygulama yapılacak yüzeyler temiz, kuru, sağlam ve kendini taşıyabilir durumda olmalıdır. The post SİLİKON SON KAT DEKORATİF KAPLAMA appeared first on Miray Boya.

 • TURUNCU SIVA FİLESİ

  FİYATLARIMIZ 1 TOP FİLE (50 MT) FİYATIDIR. The post TURUNCU SIVA FİLESİ appeared first on Miray Boya.

Adres:

Sanayi Mahallesi Sanayi Caddesi No: 7 FKB: 2A             Ortahisar / TRABZON

Web sitesi: http://www.mirayboya.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir