Miray Boya

Miray Boya İnşaat Taahhüt ltd. şti.

Firmamız 2011 yılında Şen Grup(Ruşen Kurtoğlu) olarak sektöre giriş kararı verirken yaptığımız piyasa araştırmasında CASATİ boyanın vizyon ve misyonunun kurulacak olan Şen Grup’a yakın ve gerçekçi olduğuna inanarak CASATİ boyanın Doğu Karadeniz Bölge toptancı bayisi olarak sektöre adımını atmıştır.

Geçmiş ve tecrübelerimizden dolayı,firmamız büyümesi gerektiğine inanarak sektörde faal çalışan iş ortakları almak,büyüme yolları açmak adına gerekli adımlar atılarak Ocak 2013 tarihinde Şen Grup İnşaat Taahhüt Tic.Ltd.Şti. kurularak ileri dönük yatırımlar yapmaya başlanmıştır. Kasım 2013 tarihi olarak Şirketimiz yeni bir sayfa açmaya ve DYO BOYA fabrikaları çatısı altında toptancı bayiliğini devam etme kararı almıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren gerek vizyon sahibi olması,gerek kurucularının sektörün tecrübeli isimlerinden olması Şen Grup İnşaat’ın piyasadaki bilinirliği çok kısa sürede artmış ve hakkettiği konuma gelmiştir. Hızlı ve güler yüzlü hizmetleri ile büyümeye devam eden Şen Grup İnşaat kurulduğu ilk günden beri bulunduğu konum ve piyasadaki yerini bilerek kendi markasını yaratma yolu izlemiştir.

Şen Grup İnşaat olan firmamız artık MİRAY BOYA İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak siz değerli iş arkadaşlarımız ve müşterilerimize hizmet verecektir.Faaliyet alanındaki yenilik ve gelişmeleri bayilerine en hızlı şekilde ulaştırarak,nıhayi tüketici beklentilerine yönelik,ürünleri temin etmek MİRAY BOYANIN öncelikli hedefleri arasındadır.

    Feed has no items.
    Feed has no items.
    Feed has no items.

Adres:

Sanayi Mahallesi Sanayi Caddesi No: 7 FKB: 2A             Ortahisar / TRABZON

Web sitesi: http://www.mirayboya.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir