Valter asansör

Valter Asansör firması olarak 1972’den bugüne Türkiye ile Yükseliyor Türkiye’yi Yükseltiyoruz…

Tamamen yerli sermaye ile dünyanın en iyi komponentlerini kendi imalatlarımızla birleştirerek halatlı taşımacılık sektöründeki asansör, yürüyen merdiven, yürüyen yol ve teleferik sistemleri kuruyoruz.

Yıllardır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce konut projeleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve bünyesindeki yapılar, Metrolar, Kamu Binaları, Oteller, Üniversiteler, Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, İbadet yerleri , Ulaşım ve Şehir Seyir Alanlarındaki dikey ve yatay taşıma sistemlerimizle  milyonlarca insanımıza konforu , kaliteyi ve güvenin hizmetini veriyoruz. Dünyada çok önemli bir yeri ve işlevi olan Teleferik taşımacılığıyla Türkiye’nin önemli bir ihtiyacını karşılıyor, Lider firma olarak faaliyete aldığımız ve alacağımız tesisler ile kullanıcı dostlarımıza seyir zevki ve hayatı kolaylaştırma imkanı sunuyoruz.

Grubunda 600 kişiyi aşan tecrübeli ve yetişmiş kadromuz, tüm Türkiye sathına yayılan pazarlama ekibimiz ve 7/24 teknik servis ağlarımız ile müşterilerimize kesintisiz hizmette dünya standartlarını sağlıyoruz.

İnsanların emniyeti ve mutluluğunun en büyük değer olduğu bilinci içerisinde yüksek mühendislik çalışmalarına ve   AR-GE faaliyetlerine sürekli destek verip, kaynak ayırarak, Valter’in en iyiyi arayış vizyonunu   taviz vermeden devam ettirip uyguluyoruz.

Yeni projelerin yanında, mevcut asansör sistemlerini ve yürüyen merdiven sistemlerini, markasına, yaşına bakmaksızın  modernizasyon prensipleri  içerisinde Valter kalitesi  farkı  ile   düzenleyip  kullanıma sunuyoruz. Ayrıca bakım-servis departmanlarımız müşterilerimize sürekli hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projeleri, sponsorluklar, spor ve sanat etkinlikleri ile gönüllere dokunuyor, sağlıklı yarınlara bizde katkı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu kadar müşterilerimiz mutludur anlayışı ile şirket içi aktivitelerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

Valter olarak yarım asra yaklaşan yolculuğumuzda  değişimin ve kalitenin öncüsü, sektöründe de Türkiye’nin en başarılı gruplarından birisi olduk.

Tüm faaliyetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim çerçevesinde yürüterek ülkemizde yakaladığımız istikrarlı başarı grafiğini ve dünyadaki saygın konumumuzu her gün biraz daha yukarılara taşımaya kararlıyız.

Valter,

aşağı-yukarı ‘’en iyisi’’

 • Afyon’a teleferik geliyor! 

  Afyonkarahisar'da yıllardır konuşulan ancak, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a nasip olan teleferik projesinin ihalesi  Belediye Encümeni tarafından yapıldı.

 • Ankara Metro’ya Havadan Aktarma

  Yenimahalle Şentepe arasında yapılan Türkiye'nin toplu taşıma amaçlı ilk teleferiği açıldı. 15 günlük test sürüşlerinin ardından metro istasyonuna teleferikle ücretsiz yolculuk başlamış olacak. 3 istasyondan oluşan, ilk etabı 6 ayda biten teleferik projesi iki etaptan oluşuyor.

 • Eğitim Yüceltir, Valter Yükseltir!

  Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi'nin, Erasmus Projesi kapsamında yaptığı 'Velilerin Eğitim Sürecine Daha Etkin Katılımlarını Sağlayarak Öğrencilerde Sürdürülebilir Başarıyı Sağlamak' isimli bilimsel çalışmasına katkılarından dolayı, Valter adına Valter Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ağcabağ'a teşekkür plaketi verildi.

 • Kartepe teleferik ihalesi yapıldı

  KARTEPE'de Teleferik Projesi hayata geçiyor. Kartepe Hikmetiye-Derbent Kuzu Yayla Mesire Alanı arasındaki 4 bin 960 metre hat ihalesine iki firma teklif verdi.

 • Kartepe’de Teleferik İçin Yer Teslimi Yapıldı

  KOCAELİ (AA) - Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, "50 yıllık hayal" olarak nitelendirilen ve çok sayıda ağaç türüne sahip ormanların üzerinden İzmit Körfezi ile Sapanca Gölü'nü aynı anda izleyerek Samanlı Dağları'nın zirvesine ulaşılmasını sağlayacak teleferik projesi için yer tesliminin yapıldığı bildirildi.

 • Kartepe’nin “50 yıllık hayali” gerçek oluyor

  Kartepe'nin "50 yıllık hayali" gerçek oluyor - Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, çok sayıda ağaç türüne sahip ormanların üzerinden İzmit Körfezi ile Sapanca Gölü'nü aynı anda izleyerek Samanlı Dağları'nın zirvesine ulaşılmasını sağlayacak teleferik projesi için sözleşme imzalandı

 • Lösev Dergi

  Geçen sene, hem hastanemizde yatan lösemili çocuklarımızın yararlanacağı hem de tamamen parasız tedavilerine kaynak yaratacak bir binayı bağışlarla yapmaya başladık. 7 katlı bu eşsiz yapı için 6 kişilik bir asansör ihtiyacımız oldu. Gelin buradan sonrasını Valter Asansörlerinin Türkiye Temsilcisi Sayın Murat Ağcabağ'ın ağzından dinleyelim.

 • Teleferiğe Test Sürüşü

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye'nin toplu taşıma amaçlı kullanılacak, ilk metro bağlantılı teleferiği olan Yenimahalle-Şentepe Teleferiği'nin test sürüşünü gerçekleştirdi.

 • Valter Asansör’de Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi

  Valter Asansör , Yürüyen Merdiven Şirketi ve Türk Kızılayı iş birliği ile 20.11.2017 tarihinde Kan Bağış Kampanyası gerçekleştirildi.

 

MERKEZ

İvogsan Ağaç İşleri Sanayi Sitesi, 1357. Sokak, No:12
OSTİM/06378
ANKARA/TÜRKİYE

Tel: 444 0 858
Faks: +90.312.394 60 67

İSTANBUL

Yeni Çamlıca Mahallesi Mevlana Sokak No:26/2
Ataşehir-Kadıköy
İSTANBUL/TÜRKİYE

Tel: 444 0 858

ANTALYA

Güvenlik Mahallesi 282.Sokak Kadri Melli İş Merkezi, No: 10/3
Muratpaşa/ANTALYA/TÜRKİYE

Tel: 444 0 858

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir