Aveg Ambalaj

Aveg Ambalaj Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi.

Aveg Ambalaj firması, Türkiye’nin en köklü metal ambalaj üreticilerinden birisi olup, 1960 senesinden beri nesilden nesile aktarılarak (4.nesil) Aveg Ambalaj Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ünvanını almış ve 2016 senesinde kurulmuştur. Aveg şirketi stratejik bir portföy yaklaşımı ile yönetilmektedir.

 

Aveg Ambalaj iştigal alanı genel olarak; Metal ambalaj üretim sanayidir.

Firma nezdinde; Finansman, strateji, iş geliştirme ve insan kaynakları işlevlerinin belirlenmiş kurumsal yönetim prensipleri dahilinde organize edilmesi ve desteklemesinden,  Şirket üst ve orta kademedeki yöneticilerinin kariyer gelişiminden, Şirket stratejilerinin belirlenmesinden, Şirkette performans kültürünün yaygınlaştırılmasından,
Yıllık bazda ciro, operasyonel kârlılık, net kâr, pazar payı, nakit akımı, işletme sermayesi, verimlilik, çalışan memnuniyeti vb. Üretim performansı kriterlerini baz alarak performans değerlendirme uygulaması yapılmaktadır.

Aveg Yönetim Kurulu, Kurumsal Yönetim ve olası riskin erken saptanması gibi ekstra daha düzenli, net portföy yönetimi ve yüksek perfomansta çalışma azmi ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla müşterilerine kaliteli ürün hizmeti sağlamaktadır.

AVEG, düzenli olarak iş geliştirme projelerini yalnızca ekonomik olarak değil, stratejik iş modeli olarak da değerlendirmektedir. Firma değeri yaratma, yüksek büyüme potansiyeli olan ve gelecek yeniliklerin değerlendirilebileceği projelere öncelikli olarak yer vermektedir.

AVEG sahibi olduğu saygınlık, marka imajı, güçlü ortaklıkları, Türkiye metal ambalaj piyasası hakkındaki bilgi ve birikimi sayesinde ana faaliyet alanında gün geçtikçe büyüyerek, Türkiye ambalaj seltörüne katkı sağlayan önemli bir firma haline gelmiştir.

https://www.aveg.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir