ASL Geri Dönüşüm

ASL Geri Dönüşüm 2000m2 kapalı alanın bulunduğu toplam 11820m2 arazi üzerinde yer almaktadır. İşletme; Ambalaj Atığı toplama ve Ayırma konusunda faaliyet göstermekte olup, Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına sahiptir.

Firmanın Burdur’da da şubesi bulunmakta olup, burada da Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına ve Tehlikesiz Atık Toplama Belgesine sahiptir.

 • 60 Noktaya Kumbara Yerleştirdik.

  ASL Geri Dönüşüm olarak Sıfır Atık bünyesinde Isparta'da çeşitli 60 noktaya kumbara yerleştirdik. The post 60 Noktaya Kumbara Yerleştirdik. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Belediyelerimize sıfır atık belge başvurusu için danışmanlık çalışmalarımız devam etmektedir.

  Belediyelerimize sıfır atık belge başvurusu için danışmanlık çalışmalarımız devam etmektedir. The post Belediyelerimize sıfır atık belge başvurusu için danışmanlık çalışmalarımız devam etmektedir. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Covid-19’la Mücadele Kapsamında Dezenfeksiyon İşlemleri

  Covid-19 la mücadele kapsamında Burdur da atıkları temizlenen her kafese dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır. The post Covid-19’la Mücadele Kapsamında Dezenfeksiyon İşlemleri appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşüm Etkinliği

  Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşümün önemi, atıkların nasıl ayrıştırılması gerektiği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında yapılması gerekenler öğrencilere anlatıldı. The post Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşüm Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Geri Dönüşüm Kutularımız Artık Cebinizde

  Çevreye ve geri dönüşüme katkıda bulunmak için toplamış olduğunuz geri dönüştürülebilir atıkları bu uygulama sayesinde nereye teslim edeceğinizi görebilirsiniz. The post Geri Dönüşüm Kutularımız Artık Cebinizde appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Isparta’da Ne Var Ne Yok Programına Konuk Olduk

  ASL Geri Dönüşüm'ün hizmetlerini, sıfır atık nedir? atıkları atarken nelere dikkat etmeliyiz? Plastik, kağıt, metal ve diğer atıkları ayrıştırarak geri dönüşüme atmanın ne gibi faydaları var? gibi konuları konuştuk. The post Isparta’da Ne Var Ne Yok Programına Konuk Olduk appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Kafes Ve Konteyner Dağıtımları Yapılmıştır

  İhtiyacı olan sözleşmeli olduğumuz tüm il ve ilçeler de kafes ve konteyner dağıtımları yapılmıştır. The post Kafes Ve Konteyner Dağıtımları Yapılmıştır appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Marketlere Yeni Kafesler Konuldu

  Sözleşmeli olduğumuz il ve ilçelere bağlı marketlere ambalaj atıklarının toplanması ve geri kazanımı için kafes dağıtımı yapılmıştır. The post Marketlere Yeni Kafesler Konuldu appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Çevre Haftası Etkinliği

  The post Çevre Haftası Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • İç Mekan Kutusu Dağıtımı Devam Etmektedir

  Sıfır atık yönetmeliği renk skalasına uygun olarak iç mekan kutusu dağıtım hizmetimiz devam etmektedir. The post İç Mekan Kutusu Dağıtımı Devam Etmektedir appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

Adres ve iletişim bilgileri

 Sanayi Mah. 280 Cad. ASL Geri Dönüşüm 58/1 Merkez/Isparta

Telefon numarası: (0246) 224 10 95

web sitesi : http://aslgeridonusum.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir