ASL Geri Dönüşüm

ASL Geri Dönüşüm 2000m2 kapalı alanın bulunduğu toplam 11820m2 arazi üzerinde yer almaktadır. İşletme; Ambalaj Atığı toplama ve Ayırma konusunda faaliyet göstermekte olup, Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına sahiptir.

Firmanın Burdur’da da şubesi bulunmakta olup, burada da Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına ve Tehlikesiz Atık Toplama Belgesine sahiptir.

 • Burdur Belediyesi Çalışmalarımız

  Burdur Belediyesi ile çalışmalarımız devam etmektedir. Burdur iline konulan kafeslerimizin konumları belirlenerek numaralandırması yapıldı. Ayrıca iç mekan kutularına etiketler yapıştırılıp dağıtımı devam etmektedir. The post Burdur Belediyesi Çalışmalarımız appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Burdur Gölü Çöp Toplama Etkinliği

  Burdur Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Burdur Gölü etrafında gerçekleştirilen çöp toplama etkinliğine katılım sağlanmıştır. Daha temiz çevre ve daha The post Burdur Gölü Çöp Toplama Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Covid-19’la Mücadele Kapsamında Dezenfeksiyon İşlemleri

  Covid-19 la mücadele kapsamında Burdur da atıkları temizlenen her kafese dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır. The post Covid-19’la Mücadele Kapsamında Dezenfeksiyon İşlemleri appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Eğirdir Belediye Başkanı ile Bucak ilçesi gezildi.

  Yapılan sıfır atık çalışmalarının Isparta İlinin Eğirdir ilçesine uygulanması hedeflenmektedir. The post Eğirdir Belediye Başkanı ile Bucak ilçesi gezildi. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşüm Etkinliği

  Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşümün önemi, atıkların nasıl ayrıştırılması gerektiği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında yapılması gerekenler öğrencilere anlatıldı. The post Eğirdir Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda Geri Dönüşüm Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Sıfır Atık Alındı Makbuzlarımız

  Sıfır atık bilgi sistemi için özel hazırlanan alındı makbuzlarımız kurum ve kuruluşlardan alınan atıklar için kesilip, sıfır atık bilgi sistemine yüklenmektedir. The post Sıfır Atık Alındı Makbuzlarımız appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Sıfır Atık Kapsamında Okullarımıza İç Mekan Kutusu Ve Afiş Dağıtımı Yapmaktayız

  2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile sıfır atık projesi kapsamında okullarımıza iç mekan kutusu ve afiş dağıtımı yapılmaktadır. The post Sıfır Atık Kapsamında Okullarımıza İç Mekan Kutusu Ve Afiş Dağıtımı Yapmaktayız appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Sıfır Atık Projelerine Destek

  Süleyman Demirel Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Hocaları tesisimizi ziyaret etmiştir. Üniversitede sıfır atık ile ilgili yapılacak projeler hakkında konuşulmuştur. The post Sıfır Atık Projelerine Destek appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Çevre ve Şehircilik İl Müdürü tarafından tesisimize ziyaret gerçekleştirilmiştir.

  Çevre konuları hakkında konuşularak gelecekte ki planlarımız belirlenmiştir. The post Çevre ve Şehircilik İl Müdürü tarafından tesisimize ziyaret gerçekleştirilmiştir. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • İl ve İlçelerde Okullarımıza Eğitim Verilmiştir

  Eğirdir Belediyesi adına Aged tarafından gönderilen hediyeler öğrencilere dağıtılmıştır. Eğitimlerde Sıfır Atık, Geri Dönüşüm, Kaynağında Ayrıştırma ve Çevre Bilinci konuları anlatılmıştır. The post İl ve İlçelerde Okullarımıza Eğitim Verilmiştir appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

Adres ve iletişim bilgileri

 Sanayi Mah. 280 Cad. ASL Geri Dönüşüm 58/1 Merkez/Isparta

Telefon numarası: (0246) 224 10 95

web sitesi : http://aslgeridonusum.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir