ASL Geri Dönüşüm

ASL Geri Dönüşüm 2000m2 kapalı alanın bulunduğu toplam 11820m2 arazi üzerinde yer almaktadır. İşletme; Ambalaj Atığı toplama ve Ayırma konusunda faaliyet göstermekte olup, Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına sahiptir.

Firmanın Burdur’da da şubesi bulunmakta olup, burada da Ambalaj Atıkları Toplama Ayırma Lisansına ve Tehlikesiz Atık Toplama Belgesine sahiptir.

 • Bucak Belediyesi Çevre Haftası Etkinliği

  Çevre Etkinlikleri Haftasında Bucak Belediyesinin hazırladığı sıfır atık festivaline katılım sağlanmıştır. Çocuklara AGED iş birliği ile hazırlanan boyama kitapları, şapkalar, […] The post Bucak Belediyesi Çevre Haftası Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Burdur Gölü Çöp Toplama Etkinliği

  Burdur Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Burdur Gölü etrafında gerçekleştirilen çöp toplama etkinliğine katılım sağlanmıştır. Daha temiz çevre ve daha […] The post Burdur Gölü Çöp Toplama Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Burdur Çevre Haftası Etkinliği

  Burdurda düzenlenen Çevre Haftası etkinliğine katılım sağlanmıştır. Çocuklara sıfır atık konusunda eğitici hikayeler, boyalar, rozetler ve boyama kitapları dağıtılmıştır. The post Burdur Çevre Haftası Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Eğirdir Belediye Başkanı ile Bucak ilçesi gezildi.

  Yapılan sıfır atık çalışmalarının Isparta İlinin Eğirdir ilçesine uygulanması hedeflenmektedir. The post Eğirdir Belediye Başkanı ile Bucak ilçesi gezildi. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Eğirdir Belediyesi’nde 10 Okulumuza Eğitim Verilmiştir.

  Eğirdir Belediyesi adına Aged tarafından gönderilen hediyeler öğrencilere dağıtılmıştır. Eğitimlerde Sıfır Atık, Geri Dönüşüm, Kaynağında Ayrıştırma ve Çevre Bilinci konuları anlatılmıştır. The post Eğirdir Belediyesi’nde 10 Okulumuza Eğitim Verilmiştir. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Salda Gölüne Geri Dönüşüm Konteynerleri Yerleştirildi

  Burdur’un İlçesi Yeşilova’ya ve Salda Gölüne Sıfır Atık projesi kapsamında yapılan geri dönüşüm konteynerleri yerleştirildi. The post Salda Gölüne Geri Dönüşüm Konteynerleri Yerleştirildi appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Sıfır Atık Alındı Makbuzlarımız

  Sıfır atık bilgi sistemi için özel hazırlanan alındı makbuzlarımız kurum ve kuruluşlardan alınan atıklar için kesilip, sıfır atık bilgi sistemine yüklenmektedir. The post Sıfır Atık Alındı Makbuzlarımız appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Sıfır Atık Kapsamında Okullarımıza İç Mekan Kutusu Ve Afiş Dağıtımı Yapmaktayız

  2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile sıfır atık projesi kapsamında okullarımıza iç mekan kutusu ve afiş dağıtımı yapılmaktadır. The post Sıfır Atık Kapsamında Okullarımıza İç Mekan Kutusu Ve Afiş Dağıtımı Yapmaktayız appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • Çevre ve Şehircilik İl Müdürü tarafından tesisimize ziyaret gerçekleştirilmiştir.

  Çevre konuları hakkında konuşularak gelecekte ki planlarımız belirlenmiştir. The post Çevre ve Şehircilik İl Müdürü tarafından tesisimize ziyaret gerçekleştirilmiştir. appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

 • İnsuyu Mağarası Çevre Haftası Etkinliği

  İnsuyu Piknik alanında düzenlenen Çevre Haftası Etkinliğine katılım sağlanmıştır. Çeşitli eğlencelerden sonra çevre temizliği etkinliği yapılmıştır. Ödül olarak öğrencilerimize AGED […] The post İnsuyu Mağarası Çevre Haftası Etkinliği appeared first on ASL Geri Dönüşüm.

Adres ve iletişim bilgileri

 Sanayi Mah. 280 Cad. ASL Geri Dönüşüm 58/1 Merkez/Isparta

Telefon numarası: (0246) 224 10 95

web sitesi : http://aslgeridonusum.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir